TVOŘÍM WEBY S DŮRAZEM NA SPRÁVNOU STRUKTURU

TVORBA WEBU

Proč mít

GRAFICKY SPRÁVNÝ WEB

Design hraje posledních několik let stále důležitější roli u webových stránek. Zatímco dříve na designu příliš nezáleželo, dnes je situace opačná a design hraje roli hlavního lákadla pro nové zákazníky. 

Design by proto měl být vždy atraktivní. Společně s designem jde ruku v ruce také přehlednost a snadnost orientovat se na webových stránkách, což výrazně ovlivňuje právě design webu. Nepřehledné stránky odradí většinu klientů, proto je důležité mít design postavený tak, abyste ulehčili orientaci svým klientům a ti tak snáze našli to, co hledají.

Proč je ideální

ŠABLONA MIOWEB 3.0

Mioweb je jednou z nejlepších modulárních šablon a dle mého nejlepší šablona na českém trhu. Zároveň má jednu velkou výhodu a to tu, že si web klient může sám administrovat a to především v případě, když chce upravit nějaké texty nebo přidat maličkosti. Z vlastní zkušenosti vím, že jestliže je web postaven mimo tento typ šablon, obsluhovat ho může jen ten, kdo ho vytvořil. To se časem klientům samozřejmě nelíbí, protože to jednoduše nemají "ve svých rukou" a jsou závislí na programátorech nebo správcích.

I proto jsem po čase přešel na tvorbu webů pouze na Miowebu, kde si klienti mohou web ovládat sami a je jen na nich, kdy se mi ozvou, že potřebují pomoci.

Proč začít

SPOLUPRACOVAT SE MNOU

Grafice se věnuje více než 10 let a webovému designu 6 let. Mám tedy mnoho zkušeností a vím, co si dnešní trh žádá. Nejsem ale jen grafik. Do webového designu se snažím zapracovat i prvky psychologie a struktury webu tak, aby byl web pro zákazníky nejen líbivý, ale také atraktivní, lehce přehledný a sestavený tak, aby zvyšoval mým klientům návštěvnost nebo prodeje.

S Miowebem pracuji přes 3 roky a 2 roky jsem byl jeho součástí, takže jej znám zvenku i zevnitř a znám všechny jeho možnosti. Jelikož jsem zároveň i kóder, dokážu Mioweb vylepšit o prvky, které jinde nenajdete.

CASE STUDY

ROZBOR WEBU

Realitní makléř

DAVIDMAJER.CZ

Pro realitního makléře Davida Majera jsem vytvořil web, který měl zahrnovat všechny jeho nabízené služby, zároveň měl však ukazovat i portfólio Davida Majera. Tyto dvě věci jsem musel kombinovat s "realitkou" pod kterou David Majer spadá, tedy RE/MAX. 

2019 a 2020

MÉ NEJLEPŠÍ WEBY

Firemní web

LeadMontessori

Web on-line kurzu

Hubnu.online

Osobní web

Olga Šípková

Web webové aplikace

Donwio

Osobní web s eshopem

Veronika Vieweghová

Web soutěže

Nejkrásnější škola

Firemní web

Toprecepty - úprava

Web akce

Spolupouť

Firemní web

VIP web pro podniaktele

ARCHIV

STARŠÍ TVORBA

KONTAKT

NAPIŠTE MI

Máte zájem o spolupráci? Stačí mě pozvat na oběd a rád s vámi proberu vše, co budete potřebovat.

FACEBOOK

Honza Tipmann
Můj Fb

SKYPE

Honza T.

E - MAIL

honza
@jantipmann.cz
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.