Tvorba webu

Pojďme tvořit web

Prezentujte se na internetu kvalitně. Web je vaší výlohou, vaší reklamou a nástěnkou v jednom. Jde o středobod vašeho on-line působení.

MÉ VÝHODY

Proč právě já?

K webů vždy přistupuji unikátně. Nesnažím se tvořit weby ve velkém množství, abych jich zvládl co nejvíce. Raději věnuji péči jen pár webům, aby byly maximálně odladěné.

V čem vyčnívám je rychlost práce a komunikace. Díky zkušenostem z manažerských pozicí vím, co je to time management, a tak dokážu klientovi skoro ihned zpracovat jeho požadavky.

Mí klienti ví, že odemě mohou očekávat zpětnou vazbu na jejich nápady a návrhy. Vždy říkám, že žádný nápad není špatný. Každý může pomoci ke zlepšení webu, proto se svými klienty konzultuji jejich návrhy a říkám proč to a to realizovat nebo naopak. Zároveň sám navrhuji, jak weby zlepšit a posunout výše.

KLIENT MÁ VŽDY PŘÍSTUP KE SVÉMU WEBU

V čem tvořím a proč

Vždy jsem rád, když klient ví dopředu, do čeho jde a může se sám rozhodnout. Weby jsou tvořené pomocí redakčního systému WordPress s nástrojem Mioweb nebo Elementor. 

Moc technické? WordPress je nejpoužívanější systém pro tvorbu webů aniž by bylo nutné cokoli programovat. Díky nástrojům Mioweb a Elementor je tento systém ještě více použitelnější, protože společně nabízejí spoustu funkcí, které každý web potřebuje.

Díky této kombinaci každý klient získá možnost jednoduše si web spravovat sám. Nejste tedy závislý na mně nebo někom jiném. Texty nebo obrázky si tak doplníte během pár vteřin ihned. Pokud ale budete potřebovat, jsem vždy k dispozici.

Výhoda těchto systému je jejich celosvětová popularita. Pokud by se mi například něco stalo, nemusíte stavět nový web (jako u webů na míru), ale jen najít nového správce.

Jste připraveni pracovat na vašem webu? Pusťme se do práce

Rychlost

Pravděpodobně nebudete stíhat mi dodávat podklady (texty nebo obrázky)

Responzivita

Weby tvořím s důrazem na responzivitu, aby byly dobře zobrazitelné na telefonech

Komunikace

Snažím se reagovat co nejdříve. Zpravidla ještě ten den nebo do druhého dne.

Kvalita a optimalizace

Žádný zbytečný balast navíc a optimalizované obrázky. To je základ správného webu

Grafika

Vždy unikátní a moderní grafika, která vystihne daný projekt a zaujme

JAK TO FUNGUJE

Postup spolupráce

Krok za krokem vám ukážu, jak může vypadat naše spolupráce. Po celou dobu s klientem průběžně komunikuji, aby neztrácel přehled o tom, co právě tvořím a jakým směřem se web vyvíjí.

1. Kontaktování

Stačí mě kdekoliv kontaktovat pomocí e-mailu, telefonu nebo formulářů. Jakmile se vám ozvu, naplánujeme si hovor, kde probereme vaše přání.

2. Zaslání nacenění

Na základě tel. hovoru vám připravím kalkulaci vytvoření webu se všemi náklady, které můžeme čekat. Někdy tomuto kroku předchází mezikrok, kdy navrhuji strukturu webu, abych měl jasněší představu o webu.

3. Návrh a ladění hlavní strany

Jako první navrhuji vždy hlavní stranu. První verze je „výkopová“. Na té se s klientem pobavíme, jestli je jeho představa stejná, zapracujeme případné změny a postupně hlavní stranu odladíme.

4. Tvorba dalších stránek

Na základě hlavní strany začnu v podobném duchu vytvářet další strany a postupně nastavovat responzivitu, aby se web dal kontrolovat i na mobilech.

5. Dokončení webu

Web postupně dokončujeme, ladíme s klientem detaily a v momentě, kdy bude web hotový, tak ho přesouvám na doménu a hosting klienta. Klientům nabízím také možnost správy. V tom případě hosting i web zajišťuji a hlídám já. Doménu si vždy kupuje klient, aby byla v jeho vlastnictví.

Není vám něco jasné? Napište mi a doptejte se na to, co vám zde chybí.

KOLIK TO VŠECHNO BUDE STÁT?

Cena webu

Bohužel vás příliš nepotěším, protože cena se vždy liší podle projektu. Jinou cenovku bude mít web s členskou sekcí a jinak to zase bude u magazínů.

Stačí mi ale vždy napsat, domluvit si hovor a poté obdržíte nacenění přímo pro váš web se vším všudy.

Níže najdete alespoň cenová rozmezí. Avšak jde pouze o orientační ceny.

Jednoduchý: 15 000 Kč – 20 000 Kč

Složitý: 20 000 Kč – 25 000 Kč

Velké weby: 25 000 Kč – 50 000 Kč

Jednoduchý: 25 000 Kč – 50 000 Kč

Více strukturovaný: 50 000 Kč – 100 000Kč

OD KLIENTŮ

Vybrané reference

Milan Němeček

CEO chapiteau.cz

S Honzou Tipmannem jsem realizoval redesign svých webových stránek www.chapiteau.cz a byla to spolupráce jedna radost! Honza správně pochopil a uchopil všechny mé přání a požadavky a zároveň je citlivě korigoval tam, kde by věci spíš uškodily. Práce odsýpala rychle a bez zbytečných prodlev a konečná cena odpovídala, i přes hromadu připomínek a dodatečných úprav, ceně, na které jsme se domluvili na začátku. Mohu Honzu stoprocentně doporučit a sám se moc těším na další webový projekt, který spolu zrealizujeme.

Tomáš Terelmeš

CEO cabinetdesign.cz

Honza Tipmann je skutečný profesionál. Vše ohledně nových webových stránek jsme řešili přes e-mail nebo telefonicky. Nutno dodat, že se musel ohledně mých požadavků a nedostatku mého volného času obrnit trpělivostí. Jakoukoliv změnu na stránkách a různé úpravy grafiky před spuštěním řešil pružně a ochotně. Měl jsem z celého procesu velice dobrý pocit. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Dana a Láďa Hanouskovi

Výlety a kurzy pro nezadané

S Honzou byla při tvorbě našeho webu skvělá spolupráce. Nejprve si vyslechl, co potřebujeme a očekáváme od webovek, promluvili jsme o našem projektu, co se nám líbí za styl a co rozhodně nechceme. Potom poslal návrh a my byli nadšení. Úplně se trefil do naší přestavy! Webovky krásně fungují i na mobilech, což bylo pro nás také důležité. Rozhodně doporučujeme! Dodržel čas předání i rozpočet. Díky

Tomáš Pospíchal

Makléř s čírem

Honzu jsem viděl přednášet o webdesignu na networkingovém setkání podnikatelů a jeho prezentace byla srozumitelná a praktická. Přesně ví, jak poskládat web, aby dovedl návštěvníka ke koupi, nebo jinému akčnímu tlačítku. Vysvětlil nám i barevné spektra a poradil, jakých barev se držet a proč. Na závěr nám dal zpětné vazby na naše stránky a všichni jsme odešli domů s novými informacemi co a jak vylepšit. Honzu mohu vřele doporučit!

Jste připraveni pracovat na vašem webu? Pusťme se do práce

FORMULÁŘ

Vyplňte a odešlete.

Nechte si zdarma zkontrolovat váš web

Natočím vám 30 minutové video, kde vám prozradím co konkrétně na vašem webu je správně nebo naopak. Vše vám ukážu a popíšu přímo na vašem webu.