Váš audit

Kontrola vašeho webu

A je to! Video je připraveno a můžete se na něj podívat níže

HODNOCENÍ

Váš web bohužel obsahuje chyby, které je třeba opravit.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi zprávu nebo si zavolejme.

Milan Němeček

CEO chapiteau.cz

S Honzou Tipmannem jsem realizoval redesign svých webových stránek www.chapiteau.cz a byla to spolupráce jedna radost! Honza správně pochopil a uchopil všechny mé přání a požadavky a zároveň je citlivě korigoval tam, kde by věci spíš uškodily. Práce odsýpala rychle a bez zbytečných prodlev a konečná cena odpovídala, i přes hromadu připomínek a dodatečných úprav, ceně, na které jsme se domluvili na začátku. Mohu Honzu stoprocentně doporučit a sám se moc těším na další webový projekt, který spolu zrealizujeme.

Tomáš Terelmeš

CEO cabinetdesign.cz

Honza Tipmann je skutečný profesionál. Vše ohledně nových webových stránek jsme řešili přes e-mail nebo telefonicky. Nutno dodat, že se musel ohledně mých požadavků a nedostatku mého volného času obrnit trpělivostí. Jakoukoliv změnu na stránkách a různé úpravy grafiky před spuštěním řešil pružně a ochotně. Měl jsem z celého procesu velice dobrý pocit. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení.

Mám za sebou několik skvělých spoluprací, kterých si velmi vážím. Každá práce je pro mě výzvou ať jde o malého klienta nebo velkou firmu. Se svými klienty jednám vždy s úctou, profesionálně a s lidským přístup. Klienti jsou u mě zvyklí, že se mnou mohou konzultovat jejich požadavky nebo nápady, avšak rozhodující slovo má vždy klient.

10

Let zkušeností

250+

Spokojených klientů

8+

nakreslených aplikací

29

univerzálních šablon

KLIENTI

Důvěřují mi

wbu

FORMULÁŘ

Vyplňte a odešlete.

Nechte si zdarma zkontrolovat váš web

Natočím vám 30 minutové video, kde vám prozradím co konkrétně na vašem webu je správně nebo naopak. Vše vám ukážu a popíšu přímo na vašem webu.