Audit

Kontrola webu

Nechte si zkontrolovat váš web, zjistěte jeho chyby a zda má cenu ho předělávat. Řeknu vám v čem váš web zaostává.

Spoustě klientům jsem už ukázal jiný pohled na web a otevřel oči, aby mohli vnímat chyby svých stránek

I když tvořím stránky i já si nechávám kontrolovat web svými kolegy. Jde o zpětnou vazbu, jiné pohledy, jiné nápady a argumenty proč dělat to a to.

Během videa vám ukážu jestli váš web splňuje základní pravidla moderního webu, vysvětlíme si co a proč bych udělal jinak a zaměříme se také na kladné stránky webovek.

Stačí vyplnit formulář níže. 

FORMULÁŘ

POSTUP

Prosím, abyste pečlivě vyplnili formulář. Vaše očekávání od videa mi pomůže zaměřit se na stěžejní cíl webu a zároveň výsledek porovnat, abych zjistil, zda web takto působí.

Zkontrolujte si prosím vaše odpovědi, především e-mailovou adresu a poté formulář odešlete. Váš audit zpracuji do 5ti pracovních dní a poté vám ho e-mailem zašlu. Vyčkejte tedy prosím než se vám ozvu.

E-mailem obdržíte odkaz na stránku s videem, kde najdete video kontrolu vašeho webu s mým popisem a poukázáním na chyby. Video obvykle bývá dlouhé kolem 30ti minut.

Jestliže se vám video bude líbit, budu rád za vaši zpětnou vazbu.

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení.

Mám za sebou několik skvělých spoluprací, kterých si velmi vážím. Každá práce je pro mě výzvou ať jde o malého klienta nebo velkou firmu. Se svými klienty jednám vždy s úctou, profesionálně a s lidským přístup. Klienti jsou u mě zvyklí, že se mnou mohou konzultovat jejich požadavky nebo nápady, avšak rozhodující slovo má vždy klient.

15

Let zkušeností

250+

Spokojených klientů

8+

nakreslených aplikací

30+

univerzálních šablon

Milan Němeček

CEO chapiteau.cz

S Honzou Tipmannem jsem realizoval redesign svých webových stránek www.chapiteau.cz a byla to spolupráce jedna radost! Honza správně pochopil a uchopil všechny mé přání a požadavky a zároveň je citlivě korigoval tam, kde by věci spíš uškodily. Práce odsýpala rychle a bez zbytečných prodlev a konečná cena odpovídala, i přes hromadu připomínek a dodatečných úprav, ceně, na které jsme se domluvili na začátku. Mohu Honzu stoprocentně doporučit a sám se moc těším na další webový projekt, který spolu zrealizujeme.

Tomáš Terelmeš

CEO cabinetdesign.cz

Honza Tipmann je skutečný profesionál. Vše ohledně nových webových stránek jsme řešili přes e-mail nebo telefonicky. Nutno dodat, že se musel ohledně mých požadavků a nedostatku mého volného času obrnit trpělivostí. Jakoukoliv změnu na stránkách a různé úpravy grafiky před spuštěním řešil pružně a ochotně. Měl jsem z celého procesu velice dobrý pocit. Děkuji a rozhodně doporučuji.