Audit

Kontrola webu

Nechte si zkontrolovat váš web, zjistěte jeho chyby a zda má cenu ho předělávat. Řeknu vám v čem váš web zaostává.

Spoustě klientům jsem už ukázal jiný pohled na web a otevřel oči, aby mohli vnímat chyby svých stránek

I když tvořím stránky i já si nechávám kontrolovat web svými kolegy. jde o zpětnou vazbu, jiné pohledy, jiné nápady a argumenty proč dělat to a to.

Během videa vám ukážu jestli váš web splňuje základní pravidla moderního webu, vysvětlíme si co a proč bych udělal jinak a zaměříme se také na kladné stránky webovek.

Stačí vyplnit formulář níže.

FORMULÁŘ

POSTUP

Proč po vás chci tolik informací? Abych mohl zhodnotit, jestli váš web je funkční, musím vědět, jaký je jeho cíl a co od něj vy očekáváte. Jen na základě stanovení cílů jde vyhodnotit, jestli je web správně vystavěný.

Zkontrolujte si prosím vaše odpovědi, především e-mailovou adresu a poté formulář odešlete. Váš audit zpracuji do 5ti pracovních dní a poté vám ho e-mailem zašlu. Vyčkejte tedy prosím než se vám ozvu.

E-mailem obdržíte odkaz na stránku s videem, kde najdete video kontrolu vašeho webu s mým popisem a poukázáním na chyby. Video obvykle bývá dlouhé kolem 30ti minut.

Jestliže se vám video bude líbit, budu rád za vaši zpětnou vazbu.

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení.

Mám za sebou několik skvělých spoluprací, kterých si velmi vážím. Každá práce je pro mě výzvou ať jde o malého klienta nebo velkou firmu. Se svými klienty jednám vždy s úctou, profesionálně a s lidským přístup. Klienti jsou u mě zvyklí, že se mnou mohou konzultovat jejich požadavky nebo nápady, avšak rozhodující slovo má vždy klient.

10

Let zkušeností

250+

Spokojených klientů

8+

nakreslených aplikací

29

univerzálních šablon

Milan Němeček

CEO chapiteau.cz

S Honzou Tipmannem jsem realizoval redesign svých webových stránek www.chapiteau.cz a byla to spolupráce jedna radost! Honza správně pochopil a uchopil všechny mé přání a požadavky a zároveň je citlivě korigoval tam, kde by věci spíš uškodily. Práce odsýpala rychle a bez zbytečných prodlev a konečná cena odpovídala, i přes hromadu připomínek a dodatečných úprav, ceně, na které jsme se domluvili na začátku. Mohu Honzu stoprocentně doporučit a sám se moc těším na další webový projekt, který spolu zrealizujeme.

Tomáš Terelmeš

CEO cabinetdesign.cz

Honza Tipmann je skutečný profesionál. Vše ohledně nových webových stránek jsme řešili přes e-mail nebo telefonicky. Nutno dodat, že se musel ohledně mých požadavků a nedostatku mého volného času obrnit trpělivostí. Jakoukoliv změnu na stránkách a různé úpravy grafiky před spuštěním řešil pružně a ochotně. Měl jsem z celého procesu velice dobrý pocit. Děkuji a rozhodně doporučuji.