VÍTEJTE NA MÉM PROFILOVÉM WEBU!

Ahoj, jmenuji se Honza Tipmann a toto jsou mé profilové stránky. V současné době mě najdete u Firmy 2.0, konkrétně u MioWebu, kde zajišťuji technickou podporu pro klienty. Zároveň pracuji také jako Smartkouč a vedu vlastní projekty.

Mini - ebook ke stažení zdarma

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jan Tipmann, IČ 87716721.) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku a zasílání newsletterů, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více zde

Kdo jsem?

Podle dynamiky bohatství jsem tvůrce. Od mala kreativní člověk, který se nevzdává jen protože něco nefunguje nebo nejde. Jsem součástí Firmy 2.0, kde pracuji ve značce MioWeb. Kromě toho se zabývám tvorbou grafiky, webů, nastavováním info-podnikání klientům a realizací vlastních projektů.

V současné době se věnuji:

Firma 2.0 - MioWeb

Technická podpora a správa hostingů

Your-Cover

Aplikace pro tvorbu coverů a doplňků pro web

On-line databáze

Vše v jednom. Systém katalogu pro další projekty

Cesta návratu

Osobní rozvoj - připravuje se

Smart-kouč

V rámci Firmy 2.0 "koučuji" klienty k dosažení úspěchu v info-podnikání

Web s úsměvem

Agentura pro tvorbu webů

Aplikace pro tvorbu 3D doplňků

Dlouhé měsíce jsme vyvíjeli aplikaci, která umožní klientům si vytvářet 3D doplňky bez nutnosti grafika. Aplikace je nyní má priorita a věnuji se jejímu rozšíření a vylepšování

Ukázka mé práce

Pár šablon webů, které jsem již vytvořil

Můj příběh

Mé obrázky

Jak píši v mém e-booku: nedávat na web selfie... Tohle selfie není, byť k tomu nemá daleko, takže to snad v dohledné době napravím 🙂

Motto

Dokonalost neexistuje, avšak když si necháme záležet na detailech, můžeme se k ní přiblížit

Ještě docela před nedávnem jsem si myslel, že na svůj životní příběh teprve čekám, ale není to pravda. Můj životní příběh se píše od doby, kdy jsem se dostal na svět a od té chvíle, každým okamžikem, vytvářím svůj vlastní životní příběh.

Dětství

Nebudu zde popisovat, jak jsem poprvé promluvil, napsal první písmeno a tak dále. Jmenuji se Honza Tipmann a narodil jsem se v Teplicích, kde jsem také prožil své dětství. Teplice jsou menší město, které je obklopeno pěknou přírodou a horami, které doslova lákají na různé výlety.

Studium

Základní školu jsem strávil v Teplicích, ale už když jsem si vybíral střední školu, chtěl jsem zkusit něco zcela nového, proto jsem si nakonec vybral ústav v nedalekém Ústí nad Labem, konkrétně elektrotechnický obor se zaměření na automatizaci a počítačové aplikace. A proč jsem si tenkrát tento obor vybral? S úsměvem vyprávím, že jsem tenkrát miloval hraní počítačových her, a tak má cesta měla vést přes elektro s tím, že na VŠ se zaměřím na vývoj a grafiku PC her. No, jenže už první půl rok mi ukázal, že to nebude to pravé a škola se navíc točila kolem všeho možného, ale daleko od PC. Ale, jak jsem mohl vědět, co je to pravé v 15ti…

Školu jsem po 4letém studiu dokončil a věděl, že tímto směrem se dál nevydám. Ne, že by mi to nešlo, ale nebyl to můj šálek kávy. Mimochodem, o PC nebo grafice jsme se bavili všehovšudy cirka 4 hodiny za celé studium.

Počátek zkušeností

Jelikož se mi tížených témat nedostávalo, vzal jsem věci do vlastních rukou a začal se učit sám. Jako první mne v 16ti nadchl program Photoshop. Grafický program pro profesionály, se kterým dokážete skoro cokoliv. Začalo to nejdříve jednoduchými obrázky podle návodů, poté čímsi bez návodu a konče u webových doplňků, které jsem potřeboval při vytváření vlastních stránek. Mezi 16ti a 17ti lety jsem totiž hrál dost jednu on-line hru a každý tým měl svůj web, a jelikož jsem člověk kreativní a snažím se odlišit, chtěl jsem mít něco, co ostatní nemají, a tak jsem začal vytvářet vlastní weby.

Díky této souhře náhod, jsem se za pár let naučil sám pracovat v PS a do jisté míry i vytvářet webové stránky.

On-line svět

Čas plynul a v 19ti jsem si řekl, že je čas „vypadnout“ z domova. Přestěhoval jsem se do Prahy, kde na mě čekala škola a také nějaká práce. V té době jsem začal sledovat moderní a hlavně mobilní technologie (to mi zůstalo do dnes), a tak jsem se stal redaktorem, který o těchto věcech píše. U této práce jsem vydržel cirka 3 roky, ale sám jsem věděl, že zde si kreativity moc neužiju, takže to bylo jen dočasné řešení. V roli redaktora jsem poprvé přičichl k Wordpressu a jeho možnostem, a taky on-line světu, jelikož jsem psal vždy na on-line portály.

Mimochodem, kdo z vás hrál hru PixWords, která jednu chvíli ochromila ČR, a hledal na ni návod, v té době jsem byl první, kdo jej sepsal a zaznamenali jsme díky tomu několika miliónový úspěch v počtu přečtení stránky. Dnes je tomu skoro už rok a stránka je stále nadprůměrně navštěvována.

Kariéra

Když už se má kariéra redaktora a chvíli i šéfredaktora chýlila ke konci, poznal jsem Katku Svobodovou. To ona mi řekla, že David Kirš hledá někoho do MioWebu (Znovu Katko, děkuji!). Když jsem zahlédl inzerát se skoro 30ti požadavky, řekl jsem si, že je to naprosto šílené, ale šel jsem do toho a nikdy toho nebudu litovat. Poznal jsem skvělý tým Firmy 2.0 a její produkty, se kterými již dlouhou dobu pracuji, ale stěžejní byl pro mne MioWeb. Ten pro mne znamená opravdu hodně, jelikož vím, jak jsem se trápil při vytváření svých webovek. To co jsem vytvářel týdny, jsem na miowebu vytvořil za 2 hodiny. A není to jen MioWeb. SmartEmailing i FAPI dávají MioWebu další rozměr a celé on-line podnikání je jimi ovlivněno.

A co mě čeká? Můj sen je mít vlastní projekt. Aby toho nebylo málo, v současné době připravuji tři projekty. Stále budu pracovat na cestě sebe-poznání a snad přinášet štěstí nejen sobě, ale i ostatním. A rada na závěr? Váš produkt může být sebevíc dokonalý, ale nezapomeňte do něj přidat to nejdůležitější - srdce.

Facebook

Staňte se mými fanoušky 🙂

Přejít na profil →

Kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Více zde

Google+

Přidejte si mne do kruhů 🙂

Přejít na profil →