Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/3947/jantipmann.cz/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Facebook atributy

S tímto pojmem se setkáte v momentě, kdy chcete sdílet stránku nebo článek na fb. Facebook potřebuje, abyste mu dodali správná data, která nastavíte v MW přes nastavení stránky > facebook atributy. Vyplňte titulek, popis a nahrajte obrázek přinejmenším ve velikosti 2:1. Ideální rozměry jsou poté 1200x627px.

Nezapomeňte, že FB o vaší stránce neví, takže pokud je již zveřejněná, musíte FB říct, že máte stránku a že jste vyplnili nebo případně upravili FB atributy.

Takže stačí jít na FB debugger, vložit odkaz stránky, načíst informace, případně kliknout na Fetch information a zkontrolovat, zda je vše ok 🙂

Je možné, že si FB nenačte všechna data hned na poprvé, proto klikněte v případě problémů na „Scrape again“, což donutí facebook znovu prohledat vaši stránku a data si doplnit. Na též stránce dole poté můžete najít to, jak bude váš příspěvek vypadat na zdi.

Honza
"Každý detail je důležitý, protože jedině tak vznikne dokonalý celek."

Dejte laik mé stránce, kam pravidelně přidávám info o nových článcích a další novinky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více zde