AKCE - na týden zdarma

Audit webu

Přemýšlíte o novém webu nebo vám současný nefunguje podle vašich představ? Nechte si udělat video-audit. Ukážu vám, na co byste si měli dát pozor, co vylepšit nebo jestli už není čas na kompletní předělání webu.

Dní
Hodin
Minut
Vteřin

Jak to funguje

O auditu

Audit vám vytvořím do 5ti pracovních dní. Jedná se o video se sdílenou obrazovkou, kde postupně komentuji váš web a upozorňuji na věci, které byste mohli na vašem webu vylepšit. 

Abych mohl audit co nejlépe vypracovat, potřebuji znát pár informací ohledně vašeho podnikání. Proto prosím pečlivě vyplňte formulář níže. Po odeslání se můžete těšit na vypracování auditu.

kdo jsem

Honza jméno mé

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení. Ve Firmě 2.0 jsem pracoval na vývoji Miowebu. Dále se věnuji strategii a psychologii webů a také grafice. Spolupracuji s firmami SmartEmailing, Social Sprinters, ČVUT a další… Tvořím webové stránky klientům, provozuji aplikaci YourCover, tvořím, kreslím design webových aplikací a jsem autorem knihy WebSkicák.

A aby toho nebylo málo, se svými kolegy rozvíjíme firmu S ÚSMĚVEM s.r.o. pod kterou spadají projekty web s úsměvem, marketing s úsměvem a další. Nabízíme tak kompletní služby kolem webu.

Tvořím a tvořil jsem pro:

Královská disciplína

Tvorba webů

Weby vytvářím už pěknou řádku let. Za tu dobu jsem se setkal se stovkami různých projektů a postupů podnikání nebo prodeje. Troufnu si tedy říci, že na základě těchto zkušeností už dnes dokážu kromě vytvoření webu dobře poradit a web, případně podnikání nasměrovat správným směrem.