Možnost registrovat se máš už jen:

On-line vysílání - 26.6. v 19h

Získej objektivní zpětnou vazbu

na svůj MioWeb
zcela zdarma

Máš pocit, že tvému webu něco schází?

Tak ho přihlaš do živého vysílání, kde budu dávat zpětnou vazbu na weby, jak vše dotáhnout k dokonalosti. Úplně zadarmo tak získáš zpětnou vazbu.
Tak co, máš na to odvahu?

Záznam druhé části prvního webináře

O co jde?

Chystám speciální webinář, kde se podívám na zub 3 webům. Upozorním na chyby
a navrhnu zlepšení. To vše se bude dít on-line a díky tomu získáš zpětnou vazbu na svůj web úplně zadarmo, stačí se jen registrovat.

Webinář je určený pro majitele webů na MioWebu 3.0, kteří chtějí vyladit své weby k dokonalosti, ale přihlásit se mohou i ostatní, pokud chtějí získat zpětnou vazbu na svůj web. Pokud se tvůj web nedostane mezi ty, které budu rozebírat ve vysílání, nezoufej, můžu tě vybrat příště.

Na webináři se zaměřím především na design a strukturu webu. Ano, budu kritizovat, ale zároveň ti předám tipy, jak vylepšit svůj web. To bude super, jak pro ty, kteří budou mít web ve vysílání, tak i pro ostatní, jelikož názorně uvidí, jak weby zlepšit.

Organizační záležitosti

Losování: Losování proběhne 24.6. Do té doby tedy můžeš svůj web přihlásit.

V den vysílání 26.6. všem zaregistrovaným dopoledne zašlu e-mail s vysílací stránkou. Na stránce s vysíláním budete mít možnost komentářů, kde můžeme diskutovat :) 

Záznam bude volně dostupný.

Postup

  1. Klikni na tlačítko níže.
  2. Vyplň formulář a odešli ho.
  3. Povrď svojí registraci přes tvou e-mailovou stránku.
  4. Vyčkej do 24.6. na další e-mail odemě.

Možnost registrovat se máš už jen:

Kdo jsem - Honza

Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení. Ve Firmě 2.0 jsem pracoval na vývoji MioWebu. Dále se věnuji strategii a psychologii webů a také grafice.

Jako grafik a správce webů spolupracuji s FAPI, Social Sprinters, ThinkEasy, Nesnězeno, Dovychovat a další... Tvořím webové stránky klientům, kóduji různé mini aplikace k MioWebu nebo SmartEmailingu, provozuji aplikaci YourCover, tvořím a kreslím design webových aplikací se zapracováním UX. A aby toho nebylo málo, rozvíjím vlastní projekt Kluci v praxi.