Recenze: MioWeb 3.0 [Video]

Rozhodnout se pro tu správnou šablonu nebo nástroj pro tvorbu webu není nikdy moc snadné. Zvlášť když je kolem nás tolik možností. Donedávna se weby tvořili za pomocí programátorů, jenže dnes je tu doba , kdy si každý může web poskládat naprosto sám, bez znalosti kódu. A někdy aby se v tom čert vyznal, kolik těch nástrojů je a jestli se vlastně vyplatí. V dnešní recenzi se podíváme na zoubek MioWebu 3.0.

MioWeb 3.0 je šablonou WordPressu, ale dnes už je MioWeb natolik rozsáhlý, že se při troše štěstí s WP nedostanete vůbec do kontaktu.

Ve videu se podíváme na první založení webu v testovací verzi, základní pohyb v MioWebu, kvality editoru a také si na závěr ukážeme ceny a tarify za tento nástroj.

Recenze MioWeb 3.0

Pozn.: Recenze je točená z pohledu uživatele, který k nástroji na tvorbu webů přijde poprvé.

Hodnocení

 1. Ovládání editoru: 9/10
 2. Možnosti editoru: 8/10
 3. Návody, nápověda a další: 9/10
 4. Rychlost instalace webu: 3/10
 5. Podpora: Do 24 hodin
 6. Cena: 6/10

Závěr

MioWeb 3.0 poskytuje velké možnosti ve snadné formě. Tvorba webu je opravdu jednoduchá. MioWeb zároveň nezapomíná na podpůrná videa a nápovědy, kterých je opravdu dostatek. Obrovskou výhodou je možnost pořídit si tarif, ve kterém je možné vytvářet členské sekce, kampaně nebo třeba také e-shop.

Pokud plánujete, že váš web bude v budoucnu vydělávat, toto je ideální volba, jelikož právě tato šablona WordPressu se zaměřuje na prodejní weby.

Na MioWeb se můžete podívat tady zde.

Honza T.
Webař, UX designér a projekťák. Grafika a interní procesy v týmu mě jednoduše baví. Denně čerpám nové informace, které vám rád předám.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Stáhni si e-book zdarma
 • Odběr novinek

  Nechceš přijít o žádný můj obsah? Přihlas se do newsletteru a já ti pošlu na e-mail vždy info, že mám na webu nový super obsah.

 • Rubriky
 • Nejnovější příspěvky